Salı, Mart 27, 2012

Gmail'den Dışarıyı Seyretmek !

Pencereye uzaksınız.. Dışarıda hava nasıl bilmiyorsunuz.. İş yerinde ya da odanızdasınız.. Bir Google Mail hesabına sahipsiniz.. 
Pencereye uzanıp perdeyi aralamaya üşeniyorsunuz.. Başınızı kaldırıp “havada yağış var mı ki, pazara gitsem” diye mırıldanmak zor geliyor.. Amma uzattın ne diyeceksen de diyorsunuz..

Diyorum ki gmail hesabınızı açın, sağ üstten ayarlar’a girin. Ardından temalar’ı seçin. En altta konum bilgisi mevcut. Konumunuzu ayarlayın (İl olması şart değil, çoğu ilçeler de seçilebiliyor.) ardından ağaç temasını seçin ve dışarıda olup biten hava olayları gmail arkaplanda gözüksün. Siz de dışarıda neler olup bittiğini oturduğunuz yerden öğrenmiş olun. (aman yerinizden kıpırdamayın! üşengeç millet olduk iyice :)

2 yorum:

  1. Merhabalar...http://www.nebigarci.net/interneti-kim-neden-bulmus.nega bu ve Gmail'den Dışarıyı seyretmek başlıklı yazıları harfiyen paylaşmışsınız. Gayet normal, ama kaynak olarak bumerang servisinin kısa linkiyle yazarkafe.com a link vermeyip direk benim www.nebigarci.net adresini verirseniz memnun olurum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim..

    YanıtlaSil
  2. Bunu Yerine Reklam Bölümüne Sizi Koysam..

    YanıtlaSil

Köşe Yazıları