Salı, Mart 20, 2012

Samsung Smart ,Tv'nin Yeni Boyutu

Samsung D8000 Serisi Smart TV stil ve zeka ile sunulan tamamen şekil değiştirmiş, içinde kaybolabileceğiniz bir deneyim sunuyor..

 TV’nizle etkileşim kurmanızı sağlayan entegre ve yenilikçi Smart Hub ile TV’nizle internette gezmekten, fotoğraf ve filmlere göz atmaya kadar her şeyi zahmetsiz ve eğlence dolu şekilde yaparsınız. İster film izleyin ister müzik dinliyor olun, eğlence dünyanızı yeniden icat etmeye hazır üstün 3D Deneyimini anında fark edeceksiniz. Ayrıca, sizi hareketin tam ortasına yerleştiren sofistike tasarımı ve sorunsuz akış için üstün bağlantı özelliği ile çok şık ve akıllı bir TV’nin keyfini çıkarmış olursunuz.
TV’nin yeni boyutunu keşfedin LED 8000 ile toplam 3D TV deneyimine geçin, Samsung 3D Ses Efekti ile 3D sesteki en son yenilikleri gelişmiş 3D görüntü ile otomatik olarak senkronize eder. Bu üstün performansta çalışan Samsung'un yenilikçi 3D HyperReal teknolojisi, görüntüleri zenginleştirereken canlı ve kristal netliğinde Full HD görüntüler için performansı optimize eder. En küçük resim ayrıntılarını mükemmel şekilde oluşturan Mikro Dimming özelliğine hayran kalacaksınız. Ayrıca tüy kadar hafif ergonomik tasarımlı yeni 3D gözlükler, dahili bir gerçek zamanlı 3D dönüştürücü ile bu LED Smart TV hem 2D filmlerinize hem de ev eğlencesi deneyiminizin tamamına yeni bir hayat katmaya hazırdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Köşe Yazıları