Pazartesi, Mart 26, 2012

Videoları Daha Hızlı Yükleyin !Youtube videolarının kesilmesi ve geç yüklenmesi oldukça sıkıntı veren bir durum. SPEEDbit Video Accelerator çevrimiçi izlediğiniz videolara ekstra bağlantıları ekleyerek videonun daha hızlı yüklenerek, kesilme ve donmaları engelliyor. http://www.videoaccelerator.com/adresinden uygulamayı indirip kuruduktan sonra Youtube'a girin. Video izlemeye başladıktan sonra Videonun hızlandırıldığını belirten bir kutuyu bildirim alanında göreceksiniz.
Youtube dışında diğer video izleme programlarında da çalışan ve oldukça iyi bir performans çıkaran SPEEDbit Video Accelerator'da HD videoları hızlandırmak için 25 dolar ödemeniz gerekiyor.
Önerimiz size yeterli gelmiyorsa Youtube'un hafif ve hızlı sürümü www.youtube.com/feather_betamümkün olan en düşük gecikme süresini sağlıyor. Bu site Netbook kullananlar ve düşük hızda interneti olanlar için tasarlanmış.

Bir diğer önerimiz Flash Player üzerinde yapılan değişiklikler.
Video'nun üzerine sağ tıklayıp Ayarlar'a girin. İlk simgeye girip öncelikle "Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir" seçeneğini aktif hale getirin.
Daha sonra 3.simgeye tıklayın ve Yerel depolama alanını en sonuna getirin.
Bu değişiklikleri yaptıktan sonra Flash Player'ın son sürümünün bilgisayarınızda yüklü olduğundan emin olun. Adobe'nin http://get.adobe.com/tr/flashplayer/  adresinden son sürümü indirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Köşe Yazıları