Pazartesi, Nisan 02, 2012

Herkez Akıllı Telefon Sahibi Olacak !

Nokia Belle işletim sistemli Nokia 603 ile dokunmatik ekranlı akıllı telefonu olmayan kalmayacak Nokia 603 avantajlı fiyat kampanyası başladı.Nokia 603 en yeni uygulamaları içermenin yanı sıra tek dokunuşla eşleşme, paylaşım ve etiket okuma gibi özellikler sunan NFC (Near Field Communication-Yakın Alan İletişimi) özelliğine sahip. Nokia 603 güneş ışığı altında rahatlıkla kullanım için özel tasarlanmış, çizilmelere dayanıklı 3,5 inç ClearBlack ekranıyla kusursuz ve bütünsel bir tasarım sunuyor.
Haritalar, en yeni sosyal ağ oyun ve uygulamalarının yanı sıra fotoğraf çekme, düzenleme ve paylaşma özelliklerini de sunan cihaz, tüm bunları hızlı grafik işlemcisi sayesinde üstün grafik performansıyla yapabiliyor. Nokia 603, NFC özelliği sayesinde içerik paylaşımı, aksesuarlarla eşleşme özelliğinin yanı sıra kullanıcılarına, dünyaca ünlü Angry Birds oyununun NFC’li telefonlara özel eklenmiş bölümlerini de oynama olanağı sunuyor. En son Nokia Belle yazılımına sahip olan Nokia 603, kullanıcılara özelleştirebilecekleri 6 farklı ana ekran sunuyor. Bu ekranlar sayesinde en sevdiğiniz içerikleri sürekli elinizin altında tutup özelleştirebilirsiniz. Nokia 603’ün siyah, beyaz, fuşya, yeşil, sarı ve mavi olmak üzere farklı renkte 6 kapağı ekstra aksesuar olarak ayrıca temin edilebilir Stoklarla sınırlı olan kampanya boyunca
Nokia 603, 599 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla sunulacak ve kampanya cihazın satışa sunulduğu tüm kanallarda geçerli olacak.


Kaynak:http://ush.re/bd5e

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Köşe Yazıları